MÖBLER / Bord / Fällbord 16185132
nr 1618 5132
Fällbord
1800-tal, mahogny. Bredd: 73 cm, djup: 45 cm, höjd: 70 cm
Kondition: slitage, fläckar
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 6 maj 2024
kl 18:31:10
100 kr
150 kr
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.000 kr
Göteborg 1.000 kr
Helsingfors 1.000 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor